FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: mass mailing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie jakieś doświadczenie w mailingu masowym? Jestem na etapie projektowania newslettera i zastanawiam się czy warto się w to bawić samemu czy bardziej opłacalnie wyjdzie inwestycja w jakąś profesjonalną platformę do tworzenia newsletterów jak JetMail czy FreshMail. Co sądzicie? Jeśli używaliście któryś z nich lub inny będę bardzo wdzięczny za opinie!
Z doświadczenia wiem, że oba programy są w porządku ale zdecydowanie bardziej poleciłbym FreshMail. Jest znacznie bardziej intuicyjny i jakby to powiedzieć... lepiej "skalibrowany" pod polskiego użytkownika. Warto go wypróbować Smile
Oba programy są dobre, jednak moim zdanie FreshMail jednak odrobinę lepszy, ze względu na łatwiejszą obsługę, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.
Ja również swego czasu korzystałam z Fresh Mail - ma bardzo łatwą obsługę i myślę, że możesz spróbować jak Ci się za jego pomocą działa Wink
________________________________
Biurowce Warszawa - dobre ceny i najlepsze warunki
a spotkaliście się też z tym że mailing na adresy z onetu idzie o wiele dłużej? nie wiecie od czego to zalezy?
tak, oni tam mają coś z serwerami poustawiane
Ja sama rzadko czytam przesłane mi na maila wiadomości reklamowe. Wątpię, że to w ogóle skuteczne.
Dokładnie. Moim zdaniem wysyłanie newsletterów i masowych maili nie maj już najmniejszego sensu.
Mailingów już prawie nikt nie czyta , u mnie większość tego typu wiadomości idzie do spamu.
dokładnie, jak nie z automatu, to jest tam zaraz przerzucana przez użytkowników poczty