FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Gry przegladarkowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hmm, gracie w jakies? Nie pozeraja jakos strasznie duzo czasu, a calkiem przyjemnie sie w nie gra. Ja gram teraz w Setlersow - http://thesetleronline.pl . Bardzo ladna grafika, przyjemnie sie gra. Dla tych, ktorzy chcieli by zaczac mam porade, aby skupili sie na handlu bo na rynku mozna sie szybko wzbogacic Smile
Ja wolę plemiona Smile Świetna gra! Mówię wam Wink
Grałem w Settlersów. Na początku jest fajnie, ale potem się nudzi...
Ja kiedyś dużo grałem, teraz już mam coraz mniej czasu. Ogólnie nie pociągają mnie gry przeglądarkowe Smile
Grałem w kilka gier, ale boje się jakiejkolwiek zaczynać bo to pożeracz czasu.
Ja nie gram w gry przeglądarkowe. Kiedyś spróbowałam zagrać w jedną ale szybko niestety mnie znudziły. Nie widzę osobiście w nich nic ciekawego niestety ...,
___________________________
Modne meble Katowice - największy wybór w dobrych cenach
Ja w ogóle nie gram w żadne gry Big Grin chyba że w planszowe ;-))
Ja też wolę planszowe Smile. A w jakie dokładnie grasz?
Nieśmiertelny Chińczyk jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu Big Grin Lubię też Fortunę (odpowiednik Eurobiznesu) oraz taki zestaw 12 planszówek, co kiedyś z bratem kupiliśmy przed wakacjami Big Grin Takie typowe niewymagające planszówki ;-)
A ja lubię takie proste gierki, które przechodzi się w jeden dzień. Ostatnio grałem w samotny łucznik.
Stron: 1 2 3