FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Wypoczynek nad morzem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiadomo, że Polacy kochają Bałtyk. Jednak nie każde miejsce jest tak samo dobre jeśli chodzi o wyjazd rodzinny. Ja polecam wakacje z Alcest czyli wypoczynek nad Bałtykiem w pięknym otoczeniu przyrody.
Jak wypoczynek nad morzem to tylko w Karwii genialne miejsce na mapie Polskich kurortów nadmorskich.
No własnie przydałby się jakoś odpoczynek po tym całym ambarasie jaki miałem niedawno a wszystko przez żonę. Nie wiem ale używa regenerum do rzęs które jest tak dobre że każdy na nią leci

gosc

(11-03-2015, 20:40)Francisz napisał(a): [ -> ]Jak wypoczynek nad morzem to tylko w Karwii genialne miejsce na mapie Polskich kurortów nadmorskich.

Ja nie lubię jeździć nad polskie morze. Wolę wakacje zagraniczne.
Nie lubię morza, zdecydowanie wolę odpoczywać nad jeziorem
Ale tęsknię za latem i morzem! Big Grin a tu zima, lód, chlapa, lód, chlapa, śnieżyca, lód, chlapa i tak w kółko Wink
Ja jednak polecę polskie morze Wink
Sami tam jeździmy i jesteśmy bardzo zadowoleni Smile
Polecam noclegi w Sopocie, w apartamentach "Joasia". Blisko do morza, przytulne, przyjazne wnętrza i dobra lokalizacja to chyba wszystko co trzeba Smile
Oferta i dane kontaktowe dostępne są na stronie http://www.joasia.com.pl/