FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Stojaki na ulotki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcesz mieć w swojej firmie stojaki na ulotki które będziesz mógł wziąć ze sobą na targi branżowe to zobacz ofertę na stronie codis.pl
My już chyba powoli z takich ulotek rezygnujemySmile
Ale mnie się przyda taki namiar na tą firmę dzięki serdecznie Wink
A gdyby ktoś szukał firmy która produkuje ulotki to mogę polecić Super Reklamy z Kielc.
(11-14-2015, 11:40)IreneuszF napisał(a): [ -> ]Ale mnie się przyda taki namiar na tą firmę dzięki serdecznie Wink

Polecam również retio.pl oprócz stojaków na ulotki jest tam wiele systemów wystawienniczych typu rollupy, ścianki reklamowe, flagi
Szczerze powiem, ze jakoś mnie bardziej przekonuje oferta firmy codis, ale kto co lubi.
Przede wszystkim trzeba porównać jakość takich produktów. W Retio https://www.retio.pl/ akurat stawiają szczególną uwagę na jakość nadruków, bo im lepiej będzie się prezentował taki stojak, tym bardziej będzie zwracał uwagę potencjalnych, zainteresowanych klientów. Do tego atrakcyjne rabaty, szybka realizacja i wysyłka (darmowa na terenie Polski), więc oferta jest jedyna w swoim rodzaju i koniecznie trzeba się z nią zapoznać.
Ja akurat niewiele o tym wiem
trochę jest to zbędne