FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Dzień dobry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Krzysiek
Siemaneczko Smile
No witam pięknie.
Dzień dobry wieczór.
Hej Krzysiek Smile
Witajcie mam na imię Kamil. Jestem studentem pierwszego roku socjologii stosowanej. Mam 19 lat i jestem ogromnym fanem nowoczesnej techniki. Uwielbiam nowinki w tej dziedzinie, informatyka to moje hobby . W wolnym czasie uwielbiam biegać na długie dystanse, biorę udział w maratonach organizowanych na południu Polski.
Hej mam na imię Leon. Dobiłem już do 20tki. Jestem osobą cicha i spokojną lubiącą spokój, rzadko chodzę na imprezy no chyba , że są naprawdę dobre. Wolę chodzić na koncerty, wręcz uwielbiam to. Zajmuje się tez wieloma rzeczami różnorodnymi rzeczami. Mam ogromny wachlarz zainteresowań.
Wszyscy sie przedstawiają tutaj więc z racji faktu, że jestem nowy to tez postanowiłem małe co nieco o sobie wspomnieć. Jestem Gucio , wszyscy tak do mnie mówią. Jestem dośc leniwym nastolatkiem, nie lubie sportu , wole spedzać czas na grach ale komputerowych. Mam nadzieje na poznanie tutaj ciekawych , fajnych ludzi.
Witam wszystkich serdecznie z powodu tego, że jestem nowicjuszem musze się przedstawić wiec w kilku słowach o mnie: wiek:19 lat, uczeń, przyszły student AWF-u . Interesuje się tym co wszyscy w moim wieku , jakoś specjalnie nie wyróżniam się na tle moich rówieśników.
Cześć nazywam się Kamil i jestem nowicjuszem. To mój pierwszy post ale od czegoś trzeba zacząć. Mam 20 lat i uwielbiam gry komputerowe, są moją ogromna pasją. Mam wiele ulubionych ale gram głównie w strzelanki. Pozdrawiam wszystkich podobnych do mnie.