FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Tworzenie stron na zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, nazywam się Jakub i chciałbym serdecznie poinformować, że zajmuję się właściwie od małego tworzeniem stron internetowych.

Postanowiłem otworzyć taki mały biznesik, mianowicie : tworzenie stron za PLN.

Jestem w stanie wykonać dużo rzeczy i zaoferować jak najbardziej profesjonalne wykonanie. Cena będzie zależna od stopnia zamówienia.

Jeśli chodzi o uczciwość to raczej nie widze w tym problemu, ponieważ strona będzie wykonywana i prezentowana myślę, że stopniowo.

Oczywiście w trakcie będę wymagał jakiejś części wpłaty, żeby nie wyszło, że napracuje się nad stroną a kupiec sobie od tak pójdzie.

Tranzakcję możemy również wykonywać na allegro [Wink]

Więcej szczegółów na gadu gadu : 31181812 ponieważ ciężko jest mi tutaj tak wszystko pięknie rozpisać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt pisząc właśnie pod ten numer.

Jeśli dział ten zabrania reklamowania czegoś takiego, bądź temat jest w nieodpowiednim miejscu to serdecznie przepraszam.
Szukacie oferty tworzenia stron internetowych? Sprawdźcie ofertę w IBE.PL - Piotr Stoczewski . Profesjonalne strony internetowe. Polecam.
Ja polecam firmę sprawdzoną i rzetelną o niskich cenach http://devilart.pl/pozycjonowanie
Co do tworzenia stron internetowych dla firm, to myślę, że warto również zadbać o treści znajdujące się na stronie. Można zabezpieczyć je przed plagiatem, korzystając z takiego narzędzia umożliwiającego wyszukiwanie powielanych treści w internecie - http://copyact.com/ . Jeśli nie chcecie by ktoś kopiował treści bądź obrazy znajdujące się na waszej stronie, to taki system jest naprawdę dobrą opcją.
Profesjonalna i dobrze zaprojektowana strona internetowa to podstawa marketingu w dzisiejszym świecie. Większośc ludzi szukając firm/usług sięga na początek do internetu. Wg warto zlecić profesjonalistom tworzenie stron tychy aby mieć pewność dobrze wykonanego zlecenia.
Strony internetowe są bardzo ważną kwestią w dzisiejszym biznesie, dlatego warto zwrócić uwagę na to by była ona przejrzysta i przyjazna dla klienta, tak by w jak najszybszym czasie trafiły do niego najważniejsze informacje o firmie. Firm oferujących strony internetowe jest naprawdę sporo, warto jednak moim zdaniem zwrócić uwagę na ich doświadczenie i dotychczasowe realizacje i na tej podstawie wybrać firmę, która stworzy dla was profesjonalny projekt strony internetowej.