FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Multicooker - czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Czy uważacie, że warto kupić multicooker? A jeśli tak to jaki model warto? Który według was jest najlepszy multicooker ?
Myślę, że warto. Jak sama nazwa wskazuje jest to urządzenie wielofunkcyjne, które przyda się w każdym domu. Ale który wybrać, to nie mam pojęcia.

gosc

Nie warto. To urządzenie dla osób które nie potrafią ugotować zupy
To zależy jak często będziemy go używać. Jest drogi więc jeśli codziennie to się opłaca.
Myślę, że to takie urządzenie, które używa się dość często, więc w tym względzie na pewno nam się to opłaci.

gosc

To jest bardzo funkcjonalne urządzenie, ma więcej zastosowań niż tylko gotowanie zupy. Co więcej to bardzo modny i designerski gadżet. W wielu aranżacjach kuchennych widać, że sprzęt agd pełni też rolę dekoracji. Jest wystawiany na blacie. Na przykład ja zainteresowałam się tą kuchnią na homebook.pl. Ma bardzo nowoczesne meble, oszczędność w dodatkach ale na widoku są designerskie sprzęty: ekspres, mikser, blender, czajnik i robot kuchenny w stylu multicookera. Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze.
Lubię wszelakie gadżety kuchenne, więc sądzę że warto ;-)
A co sądzicie o takich blatach kuchennych - blaty kamienne warszawa, uważacie, że jest to dobra opcja do kuchni? Takie granitowe blaty prezentują się naprawdę ładnie.
jeśli chodzi o wybór multicookera to tu można poczytać: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...rowar/477/

gosc

Dzięki za linka, chętnie przeczytam. Najważniejsze, to wybrać najlepszy.
Stron: 1 2