FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Co najlepsze dla wspomagania diety?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

gosc

Szukam jakiejś diety albo suplementów dla zrzucenia wagi. Fakt lato się skończyło ale to żaden powód żeby nabierać zbędnych kilogramów. Poszperałam trochę w necie i znalazłam liczne artykuły zachwalające nasiona oraz ekstrakty z zielonej herbaty. Po dłuższych poszukiwaniach trafiłam w końcu na jakiś konkret - http://sklep.slimprofil.pl/pl/slimessenc...-kawy.html ale szczerze trochę się boję. Kupowaliście już coś na odchudzanie z sieci, czy to bezpieczne? Poradźcie mi coś.
Myślę, że lepiej stosować jednak naturalne suplementy diety w postaci warzyw i owoców. Trzeba odżywiać się zdrowo i regularnie, a także co najmniej trzy razy w tygodniu uprawiać sport. Tak czy inaczej czasami nawet taki tryb życia na niewiele się zdaje i znam osoby, które zniechęcone nikłymi rezultatami zdecydowały się na liposukcję w Katowicach u słynnej dr Olender. Ja nie mam raczej zamiaru, bo widzę już powoli efekty diety i ruchu, ale czasami nawet trochę ich rozumiem.
Moim zdaniem wspomaganie diety jakimiś sztucznymi suplementami nie ma sensu. Tylko trujemy w ten sposób swój organizm.
Też tak myślę. Dietę warto wesprzeć przede wszystkim ruchem, tak jak pisałam już wcześniej.
Zumba, pilates i inne wymysły - to też warto wprowadzić. Do tego rower i 10 km przejechanych dziennie.
10km na rowerze to chyba tylko pół godziny. Nie patrzyłabym w tym względzie na długość trasy, a na czas. Lepiej pojeździć co najmniej godzinę.
Z takich ciekawostek to wiem, że są też zabiegi usuwające nadmierny tłuszcz. Jednym z nich jest Kriolipoliza, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych w celu rozpadu komórek tłuszczowych. Wynikiem tego procesu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Taki zabieg wykonują w Warszawie tu - http://lasercare.pl/. Ważne jest sprawdzenie przeciwwskazań do zabiegu.
Dla zrzucenia wagi dobre jest pływanie i jazda na rowerze
Nie tylko te aktywności, bo ogólnie sport. Można zresztą wybrać taki, jaki się najbardziej lubi. Poza tym ważna jest też zdrowa dieta.

gosc

Oczywiście, że dieta jest potrzebna. Sam ruch nie pomoże. Poza tym trzeba dbać też o odpowiednie nawadnianie organizmu.
Stron: 1 2