FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: ogloszenia w internecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałem ostatnio zamieścić informacje o firmie w internecie, mialem troche problemow ale znalazlem fajnie opisany poradnik o ogłoszeniach w internecie . Uważacie, że jest poprawny ?

LINK
Trudno powiedzieć, dla każdego przedsiębiorstwa coś innego będzie skuteczne.

gosc

Zwykły precelek w dodatku slaby Tongue
Nie wygląda to szczerze mówiąc na poradnik. Ogłoszenia w internecie to chyba jednak trochę inna bajka.
Czy macie jakieś listy z serwisami ogłoszeniowymi w ogóle którymi możecie się podzielićSmile ? ale takie zwykłe ogłoszeniowe

// to tak w temacie ogłoszeń jak już poruszyliście
Mamy Smile
Wydaje mi się ze jest to pewnego rodzaju ogólnikowy opis jak reklamować się w internecie. Jakieś podstawowe informacje można z stamtąd wziąć. Lecz więcej wiedzy należy już zdobyć z bardziej branżowych forów i blogów.
Według mnie każdy powinien podążać własną ścieżką. Uczyć się na własnych błędach. Pod warunkiem, że mamy czas. Jeśli nie, to powinniśmy szukać porad ekspertów. Nie trudno ich rozpoznać.
Dziś seo jest coraz trudniejsze, konkurencja coraz większa a pozycjonerzy maja coraz wyższe stawki.



_________________________________________
Stworzyłem instrukcję pomagającą założyć konto w ING Banku Śląskim http://bankuje.pl/zakladanie-konta-w-ing
Aczkolwiek SEO na dłuższym dystansie wychodzi znacznie taniej niż reklamy ADS.
Stron: 1 2