FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Kalendarze reklamowe BASCO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kalendarz trójdzielny jest kalendarzem ściennym, bardzo funkcjonalnym. Jest estetyczny, praktyczny i popularny na rynku, a zarazem niezwykle tradycyjny. Świetny pomysł na reklamę oraz przypomnienie o firmie stałym kontrahentom. Wzór naszego kalendarza trójdzielnego nie zmienia się już od kilku lat, ze względu na swoją uniwersalność i tradycyjną formę. Duże czytelne kalendarium, o estetycznym wyglądzie zawiera niezbędne elementy takie jak podwójne imieniny, numerację tygodni oraz oznaczone święta państwowe. Sam kalendarz składa się do podręcznych rozmiarów, po rozłożeniu i powieszeniu na ścianie będzie dużym i wygodnym narzędziem planowania, ciekawą ozdobą oraz reklamą przez 365 dni w roku!

http://www.kalendarze.net.pl/?5/Kalendarze-trojdzielne
Ja ostatnio zdecydowałam się na reklamę mojej firmy w formie kalendarzy książkowych 2014 - Znalazłam bardzo ciekawą i opłacalną ofertę na stronie www.prom.net.pl ! Cena kusząca a i opinie na temat tych kalendarzy bardzo dobre ! Moim zdaniem taka reklama się sprawdza ! Tongue