FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Usługi remontowe - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Remonty to nasza specjalność. Jeżeli szukacie Państwo fachowca, który dokona kompleksowego remontu – zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych partii domu czy budynku firmy– dobrze trafiliście! Potrzebujecie ułożyć kostkę w waszym ogrodzie, czy przed biurem. I to dla Was zrobimy! Chcecie wybudować dom od fundamentów? Żaden problem. Mamy bogate doświadczenie budowlane, można nam zaufać!

Na rynku usług działamy od wielu lat. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców z długoletnim doświadczeniem. Na wykonane prace i usługi remontowe udzielamy gwarancji. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym. Doradzamy na każdym etapie zlecenia od adaptacji i remontu pomieszczeń, poprzez dobór odpowiednich materiałów i akcesoriów.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy a także w jej okolicach.

Jesteśmy zespołem fachowców o wszechstronnych umiejętnościach. Nie ma takiej rzeczy we wnętrzu, której nie potrafimy zrobić. Wykańczamy każde wnętrze – od najmniejszej kawalerki, poprzez dom aż po biura. Wykonujemy każdą pracę – drobne remonty i naprawy jak i wykańczanie wnętrz „pod klucz”. Przy aranżacji wnętrz współpracujemy z pracownią projektową Kotara Story, która pomaga nam doradzać klientom.

Naszą dewizą jest zadowolenie klienta.

Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo na naszej stronie www: http://www.remonty.i-wawa.pl

EKO-TECH Serwis. Szymon Jaskulski
ul. Odkryta 35A
03-140 Warszawa

Telefon komórkowy: 792 009 406
Telefon/Fax: 22 412 27 23

E-mail: eko.tech.remont@gmail.com
Ja zdecydowałem się na docieplenie domu, polecam firmę Docieplenia - kliknij . Profesjonalna firma działająca na terenie Warszawy. Grono doświadczonych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Firma bardzo solidna, wykonująca bardzo szybko zlecenia. Powiem wam, że już teraz widać efekty docieplania domu, straty ciepła są znacznie mniejsze i w domu łatwo utrzymać idealną temperaturę.
Słuchajcie, czy do układanie drewnianych podłóg gotowych, takich jak FinishParkiet potrzeba brać fachowca, czy jednak można to zlecić ludziom od remontu ogólnego?