FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: www.musicboard.ugu.pl - Forum muzyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: glosnik.png]Witam[Obrazek: glosnik.png]

[Obrazek: icon-strzalka.png]Dziś zaprezentuję wam świeżo założone forum o muzyce - www.musicboard.ugu.pl
[Obrazek: icon-strzalka.png]Jest to forum w którym jest dużo dobrej muzyki dla wszystkich słuchaczy.
[Obrazek: icon-strzalka.png]Najlepśi użytkownicy forum mają duże szanse na moderatora !
[Obrazek: icon-strzalka.png]Forum założone na skrypcie MyBB.
[Obrazek: icon-strzalka.png]Pisz, na pewno pomożemy! Na forum panuje miła atmosfera, ekipa jest bardzo elastyczna i otwarta na nowe pomysły.
[Obrazek: icon-strzalka.png]Mamy nadzieje że pomożecie rozwinąć nasze forum !. Zarejestrujcie się !. Zmotywujcie nas do dalszego działania !. Pozdrawiamy.


www.musicboard.ugu.pl
ugu.pl ujdzie, plus za MyBB.
Według mnie to to się nadaje na katalog muzyki a nie forum, jak widzę.
ładna kolorystyka forum Smile
A mi się nie podoba.
Z pewnością zajrzę, a jeśli interesuje was muzyka, to możecie zajrzeć również na http://www.sklep-muzyczny.com.pl/akai_mp...tura_.html . Jest to sklep muzyczny, w którym znajdziemy wszystko co związane z sprzętem i instrumentami muzycznymi. Myślę, że warto sprawdzić sobie ich ofertę jeśli szukacie dobrego sprzętu muzycznego.