FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Adder - dobry program do pozcjonowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie są wasze opinie o programie Adder? czy ktoś z was korzysta z niego? zapraszam do dyskusji a także do zajrzenia na stronę http://seoadder.info/
Ja nie korzystam, kiedyś próbowałem swoich sił i używałem jakichś internetowych narzędzi, ale szybko stwierdziłem że potrzebna mi będzie fachowa pomoc w pozycjonowaniu mojej strony. Niestety to wszystko nie jest takie proste jak się wydaje.
WitamSmile Mój znajomy korzystał z Addera i z tego co pamiętam to nie był na początku za bardzo do tego programu przekonany ale później bardzo sobie go chwalił.
Mam profesjonalne narzędzie do analityki internetowej i po wynikach jego działania mam wątpliwości co do naturalności działań robota, który musi działać wg jakiegoś schematu i nie jest w stanie zastąpić człowieka.
adder czy seobohater to narzędzia, ale od tego w jaki sposób ich użyjemy wynikać będzie efekt i ewentualne etyczne konsekwencje (bo biznesowe ze strony wyszukiwarek sa znane). ogole ulatwia wyszukiwanie, mieszanie synonimow, harvest dobrych stron z linkami w tym dofollow. fajna sprawa takie półautomatyczne pozycjonowanie
W środowisku pozycjonerów Adder nie wywołuje dobrych skojarzeń. Z reguły są polecane inne programy wspomagające pozycjonowanie jak Publiker, SeoCat, GSA czy też wiele innych.
Hmm również spotkałem się z mało przychylnymi opiniami co do tego programu wśród bardziej doświadczonych pozycjonerów, aczkolwiek warto zauważyć, że może to być świetne rozwiązanie dla początkujących osób, gdyż program jest w miarę prosty w obsłudze.
Korzystałem, ale jakoś mi nie podszedł. A co myślicie o SeoPilocie?
Dobry to on był kiedyś to słabiutki program
Jego skuteczność już chyba się skończyła.
Stron: 1 2