FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Mailingi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co sądzicie o malignach? czy warto je kupować? czy ma to duży wpływ na pozycjonowanie? zapraszam do dyskusji.
Mailing to fajna forma reklamy, jednak trzeba najpierw porządnie przygotować treść reklamy.
A co do samej skuteczności to zależy od tego, jak często jest on wysyłany.
Na pozycjonowanie...? To raczej w małym stopniu, przynajmniej w mojej opinii, gdyż kupiłem kiedyś kilka sztuk i nic mi to nie dało.
Listy mailingowe dobra sprawa. Sam dosyć często w taki sposób reklamuję swoje strony. Mam niezły zasob list mailingowych i z nich korzystam. Czasami warto Smile
Pewnie wiele zależy od ilości takiego mailingu. Wątpię czy takie cos bedzie pomocne w pozycjonowaniu, pewnie w jakimś stopniu na pewno, ale czy będzie miał na tyle duzy rozdźwięk aby był skuteczny na dłuższą metę?
Mailing jest bardzo dobry wiem bo sam korzystałemSmile Oczywiście trzeba wykupić jego duże ilości nie tylko kilka i na prawdę ta metoda działa. Polecam
warto,warto

gosc

Mailing ma całkiem sporo zalet: jest stosunkowo tani, szybko dociera do klienta, o ile baza adresów jest odpowiednio dobrana daje całkiem fajne efekty, zwiększa ruch na stronie, daje możliwość wykorzystania graficznej oraz multimedialnej drogi przekazu... i wiele innych.

Myślę, że warto w to inwestować jednak najważniejsza jest baza adresów e-mail. Mailing musi być dedykowany konkretnej grupie odbiorców.

http://www.pozycjonowanie.ideo.pl
A w jakich branżach sprawdza się najlepiej?
Dobrze skonstruowany i prowadzony mailing sprawdzi się chyba w każdej branży (a przynajmniej jakoś nie mogę sobie wyobrazić takiej, w której by się nie sprawdził). Trzeba tylko pamiętać, że darmowy program do hurtowej wysyłki maili to nie maszynka do spamu i o jakość maili należy dbać. Ale generalnie warto próbować eksperymentować Smile
Mailing sam w sobie jest dobry jeśli jest odpowiednio wykonywany. Poczytajcie sobie najlepsze sposoby prowadzenia mailingu. Jest tego naprawdę sporo w sieci sam blog Freshmail ma masę tego typu sposobów na stronie. Wystarczy tylko poszukać. U nas mailing bardzo dobrze się sprawował zawsze i jeśli robimy jakieś kampanie reklamowe to mailing zawsze jest brany pod uwagę.

Stron: 1 2