FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Szkolenie Sztuka Wystąpień Publicznych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
SZKOLENIE
SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Wystąpienia publiczne oraz zagadnienia z zakresu budowania własnej marki są podstawą pracy osób związanych ze światem mediów, edukacji, czy polityki. Dobra prezentacja wzbudza zainteresowanie publiczności, a przekonujący mówca przyciąga jej uwagę i pobudza emocje.
Zapraszamy do udziału w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH organizowanym przez firmę Manago Media Group. Na szkoleniu poznają Państwo praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania wystąpienia oraz zagadnienia związane z kreowaniem własnego wizerunku.

Termin: 05 grudnia 2014r.
Godzina: 10:00
Czas trwania: 1 dzień (7 godzin)
Miejsce: Toruń, ul. Łokietka 5 (Business Link)
Cena promocyjna: 350zł do 14 listopada, po 14 listopada cena 420zł

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający udział.
Program i szczegóły szkolenia dostępne na stronie: http://manago.co/project/sztuka-wystapienpublicznych/
O! Świetne szkolenie. Z chęcią bym się na nie kiedyś wybrała. Jak na razie jednak w planach mam szkolenie z komunikacji 4change.pl - niestety ale od dawna mam problem z efektywnym porozumiewaniem się z ludźmi i przekazywaniem im tego, co mam do powiedzenia. Mam nadzieję, że po tym krótkim kursie się to zmieni :-)