FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Odśnieżanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak myślicie, w tym roku znowu zaskoczy nas zima? Ja wolę zabezpieczyć się już na wszelki wypadek. Wynajmuję firmę Multi Projekt - odsniezaniewarszawa24.pl do odśnieżania terenu przy mojej firmie. Firma zajmuje się profesjonalnym odśnieżaniem dachów oraz parkingów wraz z wywozem śniegu na terenie Warszawy.
Przy odśnieżaniu parkingu, to firma się nadaje. Ale przydomowego odśnieżania nie zlecam komuś tylko sam macham Smile
Jeżeli firma nie znajduje się na prywatnej posesji, to odśnieżaniem zajmuje się chyba miasto Wink
Och nie...i znowu będę musiała odśnieżać wokół domu!
Wydaje mi się, że czasem, jesli mamy duże podwórko to także dobrze jest zwrocić się o pomoc to takiej firmy jak www.odsniezaniewarszawa24.pl Smile Im zajmie to znacznie mniej czasu niż nam! Wink
(11-24-2014, 13:36)beltaine napisał(a): [ -> ]Och nie...i znowu będę musiała odśnieżać wokół domu!

No to przyda się wtedy taka łopata http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wyb...epsza/289/ chociaż z drugiej strony niespecjalnie widać śnieg w tym roku.
ja mieszkam na 1 piętrze w kamienicy, więc odśnieżanie mnie nie dotyczy Smile
W mieście nie ma zbyt dużo do odśnieżania.
Ale jeśli mamy firmę lub duże podwórko Smile Moja znajoma powiedziała, że korzysta z usług tej firmy zimą link i nie tylko w przypadku odśnieżania parkingu czy dachów firmowych, ale także na prywatnej posesji Smile

gosc

Ja tak sobie myślę, że jeżeli mamy dużą powierzchnię do odśnieżania, warto zainwestować w usługi specjalistycznej firmy, zwłaszcza jeżeli chodzi o dachy. Ja się tak zastanawiam czy jakość specjalnie o nie dbacie? Sama jakiś czas temu miałem bardzo poważne problemy z nadmiarem wilgoci i mchem, ale na całe szczęście udało mi się znaleźć skuteczne rozwiązanie na nie, a konkretnie taśmę Moosfree, która skutecznie uniemożliwia nadmiernemu pochłanianiu wilgoci przez poszycie dachowe http://womaxdachy.pl/moos.html
Stron: 1 2