FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czy zamawiacie jedzenie przez internet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy kiedykolwiek zamawialiście pizzę przez internet? Chodzi mi o serwisy takiej jak http://www.skubacz.pl/pizza/rzeszow ?Ja ostatnio skusiłem się i zamówiłem sobie pizzę z mojej ulubionej pizzerii. Chciałem sprawdzić, czy będzie tak samo dobrze smakować jak ta, która kupuję w lokalu. Przywieźli mi ją po 30 minutach z hakiem. Wcześniej zapłaciłem za nią kartą - o dziwo tyle samo ile bym zapłacił przychodząc do pizzerii. Ogólnie takie zakupy mi się podobały. Ciekawe ile osób w ten sposób zamawia sobie jedzenie i czy przyjmie się on na dłuższą metę.
Przez internet mi się jeszcze nie zdarzyło, ale czasami zamawiam pizzę albo sushi przez telefon Wink
Też nie zamawiałam przez internet, lecz pomysł z pizzą jest całkiem fajny pod warunkiem, że zlecenie zostanie prawidłowo zrealizowane.
Z moim byłym chłopakiem często zamawialiśmy pizzę przez internet.
Jedzenia na wynos nie zamawiałem, ale przyprawy czy jakieś bardziej egzotyczne składniki zdarzało się zamawiać w sieci.
Na wynos to chyba jednak coś innego niż przez internet Wink
Ja zamawiam karmę Maced, jeśli jedzenie dla psa się liczy Big Grin
Hahaha, jak dla mnie się liczy, co potwierdziłby pewni mój psiak Smile
Jeśli chodzi o zamawianie jedzenia przez internet to czasem korzystam z usług TESCO. Jak się nie ma czasu to jest to przydatne.
Zamawiam w tesco.
Stron: 1 2 3 4