FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Torby papierowe i foliowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiamy się nad zakupem toreb papierowych i foliowych z logo naszej firmy. Jeśli się zdecydujemy to na pewno skorzystamy z oferty firmy Extrema http://www.extrema.com.pl/o,4,43,torby-p...liowe.html. Mają dobre ceny i nasi znajomi ich chwalą. Pytanie tylko czy taka inwestycja się zwraca. takie torby będziemy dawać klientom za darmo. Z jednej strony jest to reklama, z drugiej klienta będzie miał ładnie opakowany towar, ale czy takie wydatek ma jakieś inne wymierna korzyści?
Jak nie spróbujesz - nie będziesz wiedziała, tak mówią. Mój szef z kolei postawił na samochód oklejony przez Drogmal w barwy firmowe i logo. Wygląda bardzo dobrze, wyróżnia się na ulicy i przyciąga wzrok - zmusza do tego, by na niego spojrzeć. To też dobra reklama, nietania, ale wydaje mi się, że wymiernych korzyści nie przynosi, tyle tylko, że człowiek "gdzieś już widziałem coś waszej firmy...", więc przestajemy być anonimowi.
Myślę, że torby reklamowe to bardzo dobra forma reklamy, a do tego nie droga. Uważam, że torby reklamowe z nadrukiem najlepiej sprawdzają się w sklepikach z ubraniami oraz innym sklepami w których sprzedaje się drobne akcesoria.