FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Docieplanie budynków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co do docieplania budynków, polecam wybrać do tego dobrych specjalistów. U mnie w domu zajęła się tym firma Docieplenia domów - www.docieplenia.pl . Jestem bardzo zadowolony z wykonanych przez nich usług. Szybko i sprawnie ocieplili mój dom, a to wszystko dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników.

gosc

O to dobrze wiedzieć ze firma sie dobrze sprawiła, bo u mnie to różnie bywało z tymi firmami
Mi przydałoby się ocieplenie, lecz ze względu na nieszczelność okien, a nie samego budynku.
Nieszczelność okien to zupełnie inna kwestia, powinnaś je w takim razie wymienić.
Nieocieplone budynki to prawdziwa zmora w zimie.
A tam, może być nieocieplony jeżeli pustak gruby a wewnątrz płyta gipsowa. W takim przypadku pomiędzy płytą a pustakiem jest dodatkowa przestrzeń chroniąca przed zimnem. Nie mniej z ociepleniem dużo lepiej. Można położyć samemu, nie jest trudne. Ja z krewnym sam ocieplałem budynek, a największą trudność sprawiło załatwienie rusztowania.
Znam ludzi, którzy potrafili ogarnąć ten temat sami, ale jeżeli ktoś się na tym nie zna, to lepiej oczywiście wynająć fachowców.
To nie tyle, że ktoś się nie zna bo czasami po prostu nie ma czasu żeby robić takie remonty samemu bo trzeba pracować. W każdym razie dobrych ekip, które wykonają zewnętrzną elewacje i ocieplą budynek nie brakuje. Bardzo przydatne w szukaniu firmy może okazać się Oferteo - http://www.oferteo.pl/elewacje-ocieplanie-izolacje polecam zapisać sobie nazwę portalu nie tylko osobą, które szukają firmy do ocieplenia ale wszystkim, którzy szukają fachowców i nie tylko.
U mnie od razu było zrobione ocieplanie stropów. Teraz jest ciepło Wink Bez tego miałabym duże rachunki za ogrzewanie...