FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Sposoby na zaparcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaparcia to niezwykle niemiłe doświadczenie dla wielu z nas. Sposoby na zaparcia – dowiedz się jak się ich pozbyć. Zła dieta a może inna przyczyna? Na naszym portalu dowiesz się potrzebnych informacji!
Interesuję się zdrowym odżywianiem, wiem więc, że na zaparcia działa po prostu odpowiednia dieta, bogata w błonnik i składniki odżywcze. Nie warto truć się tabletkami, od których nasz organizm może się uzależnić, warto zmienić nawyki żywieniowe.
Myślę, że niewiele osób zdaje sobie chyba sprawę z tego że często powodem zaparć może być nagromadzenie złogów w jelicie grubym. Wiecie jak to negatywnie może wpływać na nasz organizm? Od fatalnego stanu cery, po problemy z krążeniem...Na dodatek kiedy te złogi ulegają rozkładowi, to automatycznie wytwarzają się jeszcze pleśnie oraz grzyby. Podobno bardzo popularna jest teraz hydrokolonoterapia, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn za pomocą płukania jelita przefiltrowaną wodą. Skutecznie pozwala pozbyć się złogów i faktycznie przywraca organizm do odpowiedniej, o wiele lepszej formy. Aż mnie kusi, żeby kiedyś rzeczywiście spróbować i przekonać się czy efekty są aż takie zadziwiające, bo od moich znajomych słyszałam same pozytywne opinie Smile