FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Co poza forum?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak jeszcze reklamujecie swoje strony czy blogi (oczywiście poza forum)? Korzystacie z mailingów, newsletterów? Darmowy program do hurtowej wysyłki maili może całkiem nieźle pomóc w rozsiewaniu informacji o stronie, ale nie wiem jak dokładnie się to sprawdza? Macie jakieś doświadczenie?
Poza forami korzystam jeszcze z precli i katalogów. mailing moim zdaniem nie jest zbyt skuteczny.
Też mam takie wrażenie, że reklama email traci na znaczeniu. Ja sama już rzadko kiedy otwieram reklamowe maile.
Rzeczywiście maile obecnie nie są skuteczne. Jak coś przypomina reklamę, to od razu ląduje w koszu w moim wypadku. Nie cierpię takiego zaśmiecania skrzynki.
Zgadzam się, mailing chyba już przestał spełniać swoją funkcję.
Typowy spam, tylko odrzuca klienta, chociaz dziala w przypadku wiekszych firm np. allegro. Trzeba cos znaczyc zeby klienci sie nie wkurzali na maile.
Mnie samo to już wkurza, że mi zapychają skrzynkę mailową, potem umykają mi na prawdę ważne wiadomości.
tak, a i tak nikt tego nie czyta. po co to się wcale wysyła?!
Fora internetowe, portale społecznościowe, wideo-recenzje, blogi firmowe - tak się reklamuję i na to bym stawiał w nadchodzącym 2014.
Mail chimp ma lepszą ofertę Wink Poprawcie ofertę, to może skorzystam z frash maila Tongue
Stron: 1 2 3