FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czy zamawiacie ubrania przez internet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ja osobiście bardzo często. Nie przepadam za chodzeniem po sklepach, podobnie zresztą jak mój mężczyzna Wink Dlatego oboje najczęściej zamawiamy sobie coś z sieci. W tym sklepie są na przykład świetne bluzy męskie - kupowaliśmy już tam wiele razy i wszystko bardzo dobrej jakości.
Ja bardzo często kupuję w internecie taki asortyment Smile
Bluzy trzeba przyznać całkiem ciekawe. Ja ogólnie nie kupuję w sieci ciuchów, chyba że jakieś takie wyjątkowe. Ostatnio kupiłem sobie na przykład koszulkę z napisem "Vodka connection people". Tak owszem, ale zwykłe ubranka to wolę iść zobaczyć i przymierzyć.
Zdarza mi się kupować ubrania przez internet, ale raczej w sprawdzonych sklepach, np w Zarze. Wiem, że mogę potem podjechać do sklepu i te ciuszki bez problemu oddać.
nie, chyba, że wcześniej przymierzałam daną rzecz i wiem, jak w niej wyglądam i jaki rozmiar muszę kupić Wink
a ja zamawiam Big Grin znam swoje wymiary, wiem, co mi pasuje i w czym dobrze wyglądam, i jakoś nie mam oporów przed kupowaniem ubrań przez internet ;P
Ja również kupuję ubrania za pomocą internetu, ale tylko na sprawdzonych stronach, typu Bon Prix, H&M itp, tak w ciemno to bym się bała
Ja czasami kupuję ubrania i kosmetyki w sklepach internetowych. Głównie ze względu na niskie ceny i okazje. No i też mogę spokojnie przeanalizować ofertę.
Nie, jakoś wolę je najpierw przymierzyć i zobaczyć, jak w nich wyglądam, a nie tak w ciemno.
Zamawiam ubrania przez Internet ponieważ w sklepach tradycyjnych nie mam takiego wyboru. Bardzo fajne kostiumy kąpielowe w wielu wzorach oglądałam w sklepie http://www.oui.pl/meriell_club/Meriell-Club tworzy stroje kąpielowe w nawiązaniu do klasyki, uzupełnionej nutą nowoczesności.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13