FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Wasz pierwszy komputer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaki był Was pierwszy komputer? Pamiętacie to jeszcze? Jak dawno to było?
Ja pamiętam swój pierwszy komputer Wink Do tej pory nawet do mam Wink Windows 98, 15 gb dysk twardy Big Grin 64 mb ram Big Grin
_________________________________
sklep-pokerowy.pl - Najlepsze karty do gry w pokera
Mój pierwszy komputer też był z WIN 98 , był to komputer stacjonarny , nie wiem jakie miał parametry, bo się na tym nie znam. Miałam do niego potężny monitor z takim wystającym tyłem, strasznie dużo to miejsca zabierało, i głośny był , ale wtedy wydawało się że jest to cud techniki. I pomyśleć że teraz przeglądam sobie Ranking Laptopów 2013 wybierając spośród najlepszych coś dla siebie.
Nie pamiętam dokładnie nazwy komputera, jedynie tyle, że był dosyć pokaźnym klockiem, zajmującym całe miejsce na biurku Smile. Do tego keyboard yamaha używany do spisywania początków mojej nastoletniej książki - wspomnień mam co nie miara Smile
Pamiętna Amiga 2000 bodajże zakupiona po Komunii Big Grin
Mój pierwszy komp to Atari 65 XESmile A pierwszy PC to 486, 20 mb ramu, 1,2 gb dysk i karta grafiki 4 mbSmile
Niezapomniana Amiga 2000 Big Grin to dopiero był szał Wink
Pamiętam. Duron 1,4 Ghz, 128 MB Ram i zintegrowana karta graficzna. Dysk 40GB.
Amiga 2000 Big Grin
Mój to też Amiga, ale nie pamiętam jaka, chyba 1500 jeśli w ogóle taka istniała Big Grin Żeby zacząć grać w grę, trzeba było najpierw po kolei wkładać 7 różnych dyskietek Big Grin
Stron: 1 2