FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: PROMUJSIE Forum reklamowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
PROMUJSIE.CBA.PL to forum na którym wpełni za darmo zareklamujesz i wypromujesz (strony internetowe, fora, blogi, katalogi stron, toplisty, rankingi, stacje radiowe, serwery do gry, hostingi wiele innych). Reklama na forum jest o tyle dobra że na bieżąco możesz aktualizować informacje na temat twojej strony i dyskutować z innymi użytkownikami. Jeżeli chcesz już zacząć reklamować promować twoją stronę wystarczy że wejdziesz na forum i napiszesz odpowiednim dziale. Zreklamuj się na forum i zwiększ pozycję w wyszukiwarkach oraz liczbę użytkowników na swojej stronie!

PAGERANK 2

Zapraszam do reklamy i promocji waszych stron internetowych.

--> http://promujsie.cba.pl/
Korzystam i polecam Smile
Nowe fora reklamowe zawsze mile widziane Big Grin

polecam i ja Wink
Moje forum nie jest aż takie nowe Smile luknij kiedy został napisany regulamin Big Grin
Nowe fora czyli hmmm nowe wpisy na tym forum Big Grin może to miała na myśli sekret Tongue
Oj, chyba nie o to jej chodziło Big Grin
Jak ktoś byłby zainteresowany pomocą w rozwoju forum to zapraszam do zapoznania się z TYM tematem. Wink
Nowe reklamowe bo teraz się tu zareklamowało, fajne jest podoba mi się! Big Grin
A jednak udało mi się Was podpuścić Big Grin
Im więcej nas (for reklamowych) tym lepiej.
Cytat:(for reklamowych)
forów zapamiętaj na przyszłość! Wink
Oczywiście im więcej forów reklamowych tym lepiej, jeszcze raz zapraszam do dodawania wpisów na moje FORUM Wink
Oj tam oj tam... nikt mi nie zabroni pisać "for", niektórzy mówią ze słowo "forum" się odmienia, z drugiej zaś strony w słowniku ortograficznym nie istnieje słowo "for". Zdania są wiec podzielone. Tongue

Żeby było jasne forum odmienia się tak jak akwarium czy liceum, a więc:

M. fora,
B. forów,
C. forom,
D. fora,
N. forami,
Ms. forach,
W. fora.

I wszystko jasne.
Stron: 1 2