FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Ekspres do kawy w biurze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy możecie doradzic jaki ekspres do kawy najlepiej sprawdzi się w biurze? Szukam czegoś porządnego. I najlepiej bezobsługowego jeśli chodzi  o kwestię czyszczenia.

Z góry dziekuje Smile
Bezobsługowy? Nie ma takiego. Przy takiej ilości kaw dziennie tylko coś typowo do biura. No i dobrze byłoby wyznaczyć na miejscu osobę, która będzie odpowiedzialna za czyszczenie (każdy ekspres trzeba czyścić, aczkolwiek jeśli chcesz mieć z tym najmniej problemów polecam wybrać ekspres bez systemu mlecznego, taki który robi samą kawę). Inaczej nawet najlepszy ekspres za kilkadziesiąt tysięcy straci gwarancję.

Poczytaj sobie o tym jaki ekspres do kawy jakiej firmy wybrać na tej stronie. W firmie Tchibo Coffee Service powinni doradzić co będzie najlepsze.
Na co warto się zdecydować?
Zastanawiam się nad zakupem nowego ekspresu, co możecie mi polecić?
Nie każdy przecież pije kawę Wink
To że nie każdy pije kawę, nie znaczy, że trzeba zrezygnować z ekspresu w firmie. U mnie się sprawdza. Trzeba tylko poszukać dobrego sprzętu.
Mieliśmy w biurze ekspres do kawy, poza tym ekspres jest prawie nowy, teraz piję kawę bez problemów, mam ekspres
Na nasze biuro wybraliśmy ekspres Franke A300 i mogę go z czystym sumieniem polecić. Działa pięknie i jest bardzo wydajny. Dodatkowo proces czyszczenia jest zautomatyzowany i nie wymaga wiele uwagi, co jest dużym plusem w biurowym środowisku.
Ja uważam, że posiadanie kontaktu do serwisu ekspresów jest bardzo ważne, zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu sprzętu. Zużycie i zabrudzenie to nieuniknione czynniki, ale specjaliści z serwisu potrafią skutecznie przywrócić ekspres do pełnej sprawności. Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących usługi naprawy ekspresów, np. https://doktorekspres.pl/