FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: dobry masaż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyznam, że do tej pory nigdy nie byłam na masażu. Dopiero jak dostałam w prezencie urodzinowym masaż Gdynia to zobaczyłam jakie to jest przyjemne i jak dobrze wpływa na organizm. Myslę, że teraz częściej będę z tego korzystać.
Cześć. Wiem o czym mówisz. Koleżanki zawsze mnie namawiały na taki masaż relaksacyjny, ale jakoś nigdy nie mogłam się zdecydować. W sumie sama nie wiem czemu miałam takie opory. Kilka tygodni temu miałam urodziny i dziewczyny wykupiły mi masaż w Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net/ Żałuję, że dopiero teraz poszłam. Świetny relaks po całym tygodniu.
We Wrocławiu mogę polecić przede wszystkim Salon Dewi. Jeśli szukacie profesjonalnego salonu masażu, to nie mają oni sobie równych. Można wybierać spośród wielu zabiegów, które przynoszą ukojenie zarówno dla ciała jak i umysłu.
Oj, przydałby mi się masaż Smile
Pewnie wielu osobom by się przydał, ale to nie takie łatwe się dostać ani tym bardziej nie jest to tanie.