FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Sprzęt do domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich! Chciałbym się was poradzić, jakiego rodzaju małe sprzęty np. do czyszczenia kupić do nowego domu. Co się może przydać, co jest niezbędne? Pozdrawiam
Do nowego domu przyda się kilka rzeczy. To też w sumie zależy jak duży to budynek i czy rzeczywiscie jest konieczne kupowanie duzego sprzetu.
Mam sporą kostkę przed domem, więc do czyszczenia przydałaby sie jakaś myjka ciśnieniowa. To chyba najbardziej optymalne rozwiązanie z tego co się orientuje. To na początek, a dodatkowo jeszcze jakieś np myjki? Myślałem, że coś w tym temacie zakupie, zeby nie meczyc sie z myciem tych wszystkich okien scierkami.
Mnie by się przydał jakiś fajny, duży telewizor Smile
Troszkę pomyliłeś wątki kolego haha. Co do myjek ciśnieniowych to najlepsze wyjście to wiadomo że Karcher. Skłaniałbym się ku tej firmie Wink
Dobrze przejrzę sklepy w takim razie. A któryś konkretny model masz na myśli może?
Konkretnego nie, ale znalazłem zestawienie https://budujemytutaj.pl/recenzje/najlep...snieniowe/ to sobie możesz zobaczyć, które są najlepsze.
Dzieki bardzo. A coś o okiennych masz może?
tak znalazlem podobny, wejdź tutaj i sobie poczytaj. Powinno Ci to rozjaśnić całą sprawę Smile
Ja kupiłem do domu robota odkurzającego, więc jedną czynność mam już z głowy
Stron: 1 2