FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Zakłady online sts itp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie najlepiej stawiać? Widziałem, że oferty u buków trochę sie różnią,a chciałbym wybrać najlepszą ofertę. Słyszałem też cos o kodach rabatowych? Idzie takie dostać gdzieś?
Trzeba patrzeć na forach z tym związanych. A wiesz może co to jest zakład bez remisu ?
Wiem tyle co kiedyś tam uslyszalem. Raczej takie naprawde podstawowe zasady znam, ale nic poza tym.
Ja mówię stanowcze "nie" hazardowi. A takie zakłady zdecydowanie się do tego zaliczają.
To kwestia podejścia. Ja uważam że grając rozsądnie można zachować czystą głowę i nie narazić się na wpadnięcie w nałóg
Musiałbyś cały czas grać, żeby wbić się w nałog a jak sobie pykniesz raz na jakis czas to luz.
No właśnie, ja tak rekreacyjnie bardziej do tego podchodze, nie żeby od razu wszystkie oszczedności przewalić
No tak, ale niestety dla wielu osób staje się nałogiem, a od takich niewinnych zakładów się zaczyna niestety. Jak ktoś robi raz na jakiś czas to ok, ale różnie z tym bywa.