FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Dla młodej mamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy uważacie że dobrym prezentem mogą być takie ubrania do karmienia ? przecież takie wygodne rozwiązania w pierwszych tygodniach na pewno się przydadzą prawda ?
Czy ja wiem? Może powinnaś się zapytać samej zainteresowanej?
Na pewno przydadzą się jakieś ubranka i akcesoria dla niemowlaka, ale nie wiem czy tego typu ubranie dla młodej mamy będzie dobrym prezentem. Możesz nie trafić z rozmiarem albo będzie to dla niej niewygodne. Takie rzeczy warto, by sama sobie wybrała, a jeszcze lepiej, by mogła wcześniej przymierzyć. Niektóre sklepy oferują świetne wyprawki dla bobasa, może poszukaj czegoś takiego. Jestem pewna, że z takiego podarunku będzie w pełni zadowolona. Jak wiadomo, na początku wszelkiego rodzaju śpioszków, pieluch i tego typu rzeczy nigdy nie za wiele.
Nie lepiej byłoby przedyskutować to z młodą mamą?
Bycie młodą mamą, zwłaszcza jak jest to pierwsze dziecko, to stosująca rzecz, na pewno każda kobieta w tej sytuacji stara się dowiedzieć jak najwięcej na różne tematy związane z macierzyństwem. Pod tym adresem www jest artykuł traktujący o laktacji i tym jak sobie radzić z pojawiającymi się problemami z nią związanych.
fajne ubrania tutaj można zakupić https://tono.sklep.pl/pol_m_sukienki_suk...8-378.html Według mnie ten sklep ma najciekawszą ofertę ubrań jeśli chodzi o damską odzież, dziecięcą i bieliznę. Super jakość i nietuzinkowe wzory. Ceny także na każdą kieszeń. Rzuć okiem w wolnej chwili na ich strone i sama się przekonaj
Nie wiem czy młoda mamusia nie byłaby bardziej zadowolona z chwili spokoju i wizyty u kosmetyczki.Raczej poszłabym w kierunku vouchera upominkowego stąd https://aturody.pl/ na dowolny zabieg lub manicure czy pedicure. Każda młoda mama wie jak trudno wygospodarować nawet chwilę dla siebie gdy ma się małe dziecko - taki wypad do gabinetu kosmetycznego brzmi dla niej jak raj
Mi wielką ulgę dawały poduszki do karmienia. Poza tym jest mnóstwo akcesoriów dla rodziców, które pomagają przy codziennej opiece nad niemowlakiem. Szczególnie potrzebna jest dobra torba i organizery.
Dla młodej mamy ważne jest wsparcie merytoryczne, w sensie nie dawanie "złotych rad" na siłę, ale raczej podsuwanie ciekawych tekstów, literatury, stron czy blogów, gdzie poruszane są takie tematy jak dobre wychowanie, wybór szkoły, przedszkola i tym podobne. Myślę, że taka pomoc jest i nie nachalna i przydatna.
A gdzie mogłabym zamówić całą wyprawkę dla dziecka?
Stron: 1 2