FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Dron w marketingu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Uważacie, że już największy bum z wykorzystaniem dronów mamy za sobą jeśli chodzi o marketing? Czy może wręcz przeciwnie dopiero wszystko przed nami? Ostatnio mialem okazję pracować z kilkoma firmami, zajmującymi się ujęciami kręconymi z dronów i powiem szczerze, że widzę duży progres względem sprzętu jaki był 2-3 lata temu. Dronsfera - filmowanie dronem  przejrzyjcie sobie ogólnie ich materiały, wszystko bardzo ciekawie składane, spójne z muzyką kto wie czy sam montaż nie jest dużo trudniejszą częścią.

Czekam na opinie.
A jak on ma nam w tym pomóc?
Boom na drony trochę minął, ale niewątpliwie nadal cieszą się dużą popularnością, no i mają w sobie spory potencjał, także w reklamie
A jak chciałbyś na nim zarobić?
Reklama odpowiednio podana, w ciekawej formie ma swoje plusy, a drony to umożliwiają i pozwalają na zarabianie. To narzędzie, po prostu narzędzie do pracy.
Zależy do czego marketingu. Używanie ich wszędzie na siłę jest totalna głupota, nie jestem za ty zdecydowanie. Ta gdzie można to czemu nie Big Grin
Myślę że dron jest dobrym narzędziem do marketingu, np do kręcenia reklam. Widziałem że na stronie filomowanie dronem można nakręcić ładną reklamę swojej firmy, oczywiście można też filmować ręcznie.
Już są wykorzystywane przy nagraniach filmów czy reklam
Nie sądzę, żeby to było już za nami, po prostu będzie się dalej je wykorzystywać
Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które mogą nam przynieść dobre efekty w marketingu.
Stron: 1 2