FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [DISCORD] Polish Gaming Team - Największy serwer Discord PL!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:POLISH GAMING TEAM powstał 21 grudnia 2016 roku od samego początku dostarczając Wam miejsce do rozmów inne niż wszystkie. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera, który docenią głównie gracze, ale też inni rozmówcy szukający spokoju i stabilności. Wierzymy, że właśnie tak jest.

Dlaczego My?

●Robimy wszystko z myślą o tobie.
●Posiadamy serwer z ogromną ilością sympatycznych użytkowników.
●Pomoc w wielu problemach nawet poza serwerowych.
●Kanały dla klanów, gildii i innych społeczności mających ponad 10 użytkowników.
●Eventy z nagrodami.
●Ponad 40 rang dla graczy.
●Nasza administracja to doświadczona grupa osób które starają się jak najszybciej pomagać użytkownikowi abyś nie musiał długo czekać.
●Nasze grono developerskie zawsze stanie na wysokości zadania chcąc poprawić warunki korzystania użytkownika z naszego serwera.

»Jesteś streamerem lub youtuberem i posiadasz minimum 500 followów/subskrypcji? Dołącz do nas, otrzymasz specjalną rangę, oraz na własne życzenie swoją strefę do rozmowy z widzami itp!

»Posiadasz swój serwer do cs,minecraft lub innych gier? Dołącz do PGT, a my pomożemy ci wypromować serwer oraz stworzymy dla ciebie strefę i odpowiednią rangę dla twojego serwera [Obrazek: clear.png])

Zapraszamy https://discord.gg/VVrYhgw 

Możesz odwiedzić również naszą stronę internetową https://pgtdiscord.pl/

Siema, łączymy siły ? Zapraszam do zapoznania się z moim temacikiem https://forumreklamowe.info/post-Polski-...EAKTYWACJA