FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Masz problem z uzależnieniem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli tak, koniecznie zobacz co może Ci dać terapia uzależnień Warszawa
Sama nie mam problemów z uzależnieniami, ale jestem bliską znajomą kogoś, kto uzależnił się od hazardu. To trudny do uzmysłowienia problem, ponieważ ta osoba cały czas uważa, że mam wszystko pod kontrolą. Postanowiłam, że jej pomogę i zapiszę na pierwszą wstępną rozmowę do ośrodka Szansa na Wolność . Mam nadzieję, że potem zapisze się na odwyk sama.
Uzależnienie od hazardu jest straszne. Tak samo jak od alkoholu.
Bliska mi osoba wpadła w nałóg narkotykowy. Gdy zauważyłem znaczne zmiany w jej zachowaniu postanowiłem poszukać artykułów na ten temat. Znalazłem bardzo pomocną stronę https://najlepszeterapie.pl/odwyk-narkot...a-terapia/. Można znaleźć tam poradniki na temat różnych uzależnień oraz kliniki, które zajmują się chorymi osobami.
Z uzależnieniem można wygrać, ale trzeba tego chcieć.
Na szczęście jedynie od słodyczy
Teraz dużo ludzi ma problem z uzależnieniem, ale wbrew pozorom nie są to ani narkotyki ani alkohol, tylko po prostu telefon, a raczej internet. Niestety nie chcemy się do tego przyznać...
Tak, zgadzam się ze stwierdzeniem mojego przedmówcy, że mamy problem z uzależnieniem od internetu.
To prawda. Wiele osób po przebudzeniu od razu sprawdza FB zamiast zjeść śniadanie.
Jak dobrze, że żadnego takiego problemu nie mam. Chyba poza uzależnieniem od książek Wink
Stron: 1 2 3