FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Słabsze i mocniejsze linki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzi mi o linki do pozycjonowania seo. Jak powinien wyglądac taki naj naj idealny? A jakich sie wystrzegac? Jesli to glupie pytanie to sory ale dopiero sie dowiedziałem ze wogóle są jakies słabsze i mocniejsze linki
no np nie powinien miec samych dziwnych znaków, np dajmy na to firma/64873y4832hnwhho=lpkokpi - tak nie powinien wyglądac Big Grin nie wiem jak to jest z anchorami, napewno są estetyczne ale jak sie ich moc okresla.. ciekawe w sumie
Trudno mówić o idealnym linku, bo nie mamy od Google stuprocentowych wytycznych, a działania pozycjonerów wciąż opierają się o doświadczenie, analizy i te informacje, którymi Wielki Brat postanowi się podzielić Wink. Może być anchorem (nie dłuższym niż 60 znaków ze spacjami), wtedy eliminujemy ryzyko, że będzie wyglądał jak ten w komentarzu mojego przedmówcy. Jeżeli link ma służyć do pozycjonowania, nie może być oznaczony atrybutem “nofollow”.
kiedys jeszcze liczył sie page rank ale teraz zdaje sie ze dużo mniej
Kilka lat temu Google przestał informować o wartości PageRank, aby zwalczyć nieetyczną praktykę handlu linkami. W ubiegłym roku PageRank ostatecznie zniknął dla użytkowników, więc nie jest już miarodajnym wskaźnikiem niczego.