FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Rolety czy żaluzje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli zastanawiasz się, co będzie lepsze - czy kupić rolety, a czy może żaluzje, to warto pomyśleć o zakupie rolety Wrocław . Takie rolety doskonale się sprawdzą w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu, a dzięki temu nikt z sąsiadów nie będzie zaglądał Wam w okna.
Jeśli chodzi o montaż rolet, to ja ze swojej strony mogę polecić tę firmę https://perfecta.pl/rolety-wewnetrzne/. Korzystałam z ich usług kilka miesięcy temu kiedy montowali rolety w całym moi domu. Jakość dostępnych u nich produktów jest naprawdę wysoka. A co najważniejsze (przynajmniej dla mnie wtedy było) to to, że wszystko było na czas i bez żadnych opóźnień.
Zdecydowanie wybieram rolety - moim zdaniem wyglądają dużo ładniej niż żaluzje.
Myślę, że jednak najlepiej dobrać je pod względem wizualnym. Często aranżacja wnętrza ma największe znaczenie przy wyborze rolet albo właśnie żaluzji. Żaluzje kojarzą mi się już troszeczkę ze starymi wnętrzami. Teraz ludzie jednak stawiają na bardziej nowoczesne rolety.
U mnie ani jedno ani drugie - uwielbiam światło - dużo światla i wlasciwie wystarcza mi zasłony. Wyjatek to jedynie łazienka, bo mamy parterowy domek, wiec tutaj mamy rolety zamawiane z viplazienka.pl ale tez w formule dzien-noc, zeby jednak jak najwiecej jednak wpuścic tego dziennego swiatla i zeby bylo w niej widno a nie jak w jakiejs piwniczce
Zdecydowanie wybrałbym rolety, są praktyczne, proste w obsłudze i nie psują się tak jak żaluzje. Niestety miałem styczność z żaluzjami i to był po prostu koszmar.
Hejka,
wg mnie takze roleta okienna jest o wiele lepszym wyborem niz zaluzje. Zaluzje kojarza mi sie z wiecznym kurzem na nich, z czasem - sa po prostu powykrzywiane, maja polamane koncowki - no tragedia i czasy PRLu jak nic. A rolety okienne - to juz co innego. Mozna zamowic sobie rolety na wymiar - nie jest to jakis duzy koszt - stowka za wieksze okno - co to jest? A nie dosc, ze chronia nas przed wzrokiem sasiadow/przechodniow - to jeszcze wygladaja po prostu ladnie w oknie.
Dla mnie zdecydowanie rolety. Są bardziej praktyczne i lepiej prezentują się pod względem wizualnym.
Zależy do jakich okien, sporo też zależy od aranżacji wnętrz. Bardziej nowoczesne są rolety, do okien plastikowych nadają się idealnie. Co do samych okien, to z Drutexa powinny być idealne, są stosunkowo tanie, a parametry maja całkiem dobre.
Moim zdaniem lepsze są zdecydowanie rolety Smile
Stron: 1 2