FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Apteka interntowa Prima
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na stronie internetowej aptekaprima24 pl znajduje się oferta apteki online Prima. Apteka Prima
to nowoczesna apteka internetowa oferująca szeroki wachlarz produktów w tym m.in. leki oraz produkty urodowe (szampony, kremy, balsamy, farby do włosów, itp.), suplementy diety, akcesoria medyczne (ciśnieniomierze, termometry), a także produkty dedykowane dzieciom (np. balsamy dla dzieci Cetaphil - https://aptekaprima24.pl/cetaphil-baby-b...acy-300-ml), czy kobietom w ciąży. Aptekę wyróżniają częste promocje na różne produkty, oraz szybka wysyłka.
A jak długo idzie przesyłka z takiej apteki? bo zrobiłbym zakupy ale potrzebuje je na jutro
dziękuję za stronę, ja właśnie muszę zaopatrzyć moje dzieci w odpowiednie suplementy. Teraz brakuje mi jeszcze dicofer junior, bo często na jesień mają niedobory żelaza.
ja czasem kupuję leki czy suplementy w aptece internetowej, a czasem jak jestem po drodze gdzieś to podjeżdzam do punktów stacjonarnych. Tak jak to było kilka dni temu, kiedy chciałam zakupić suplement Intesta z maślanem sodu na wszelkiego rodzaju problemy trawienne