FORUM reklamowe - FORUM z linkami
[Współpraca] Zlecę pozycjonowanie serwisu pod PP. - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.info)
+-- Dział: Forumowy rynek. (https://forumreklamowe.info/Forum-Forumowy-rynek)
+--- Dział: Zlecę (https://forumreklamowe.info/Forum-Zlec%C4%99)
+--- Wątek: [Współpraca] Zlecę pozycjonowanie serwisu pod PP. (/post-Wsp%C3%B3%C5%82praca-Zlec%C4%99-pozycjonowanie-serwisu-pod-PP)[Współpraca] Zlecę pozycjonowanie serwisu pod PP. - PartnerskiBiznes - 11-21-2016

Witam !

Szukam osoby/osób z którą nawiąże stałą współpracę odnośnie pozycjonowania mojego serwisu. Obecny mój serwis skierowany jest pod Polskę i zajmuje się sprzedażą danego produktu. Zamierzam w przyszłości również działać na rynku zagranicznym. 

A więc poszukuję osoby, która zna się lub uczy się pozycjonowania i jest zainteresowania pod szlifowaniem swoich umiejętności w współpracy z moją osobą i serwisami. Wszystkie szczegóły i dokładny zarys ewentualnej współpracy podam po skontaktowaniu się z moją osobą.

Cena jaką jestem w stanie zaproponować na samym początku to kwota 150 zł za miesiąc pozycjonowania. Zdaję sobie sprawę, że kwota odbiega od cen rynkowych ale prawda jest taka, że szukam osób z pasją i chęciami podjęcia współpracy ze mną za wyżej wymienioną kwotę. Oczywiście jeżeli współpraca będzie przebiegać pomyślnie kwota zostanie zwiększona. 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: ebiznespartnerski@gmail.com

Pozdrawiam