Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma pozycjonerska
#21
A ja wręcz odwrotnie - uważam, że płatność za efekt jest już przestarzałą metodą. Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest płatność abonamentowa. Pozycjoner wiedząc ile ma środków w ciągu miesiąca na działania SEO, jest w stanie rozplanować całą kampanię, a także ma motywację, aby działać w zgodzie z zasadami wyszukiwarki Google. Osoby korzystające z modelu rozliczeniowego za efekt, często są niestety z kolei narażone na wszelakie działania, które na skróty pozwolą osiągnąć szybko wysoką pozycję, która niestety dość szybko zostanie obnażona filtrem...
___
http://enterso.pl/
Odpowiedz

#22
"Pozycjoner wiedząc ile ma środków w ciągu miesiąca na działania SEO, jest w stanie rozplanować całą kampanię" - to zdanie kojarzy mi się bardziej z systemem Adwords niż z pozycjonowaniem.
Odpowiedz

#23
Dużo jest firm, które zajmują się pozycjonowaniem, trudno znaleźć tą odpowiednią
Odpowiedz

#24
Ja jestem zdania aby szukać firm, które mają jak najlepsze opinie wśród klientów. Ludzie co raz częściej oceniają dane usługi.
Odpowiedz

#25
Ja jakoś nie mogę się zdecydować. Jest cała masa firm pozycjonerskich, a chciałbym wybrać jedną z najlepszych na rynku.
Odpowiedz

#26
Możesz zawsze skorzystać z ofert firm, które są pierwsze w wynikach wyszukiwania na frazy jak "pozycjonowanie", "pozycjonowanie stron". Tym sposobem szukałbym odpowiedniej firmy.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016