FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jaki hosting dla strony firmowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaki hosting wybrać dla strony firmowej? Czym kierować się przy wyborze?
Trzeba przede wszystkim pomyśleć nad tym czy chce się darmowy czy płatny, jeżeli to ma być firmowy, to zdecydowanie powinien być płatny, a także stabilny, żeby strona co chwile nie padała.
W przypadku strony firmowej darmowy hosting raczej nie wchodzi w grę - takie hostingi są awaryjne, mało wydajne, nie mamy też nad nimi żadnej kontroli. Co do płatnego hostingu, to w przypadku większości stron wystarczy najtańsza opcja - u największych dostawców ceny są podobne, wynoszą jakieś kilkadziesiąt zł za rok. Zerknij na hosting www.cal.pl - transfer jest nielimitowany, a hosting można wypróbować za darmo, nie trzeba więc brać go w ciemno.
Moim zdaniem jednym z lepszych tego typu usług, jest Linuxpl.
Ja mam na Home.pl i jest spoko
Potwierdzam opinię, że Linuxpl jest dobrym wyborem.
pełno ich w necie wystarczy poszperać Tongue
Wszystko zależy od ruchu, ale w przypadku strony firmowej typu wizytówka powinien wystarczyć zwykły hosting współdzielony za maks. kilkadziesiąt zł - mają taki m.in. w cal.pl. Jeśli ruch na stronie jest większy, to warto rozważyć serwer VPS - jest wydajniejszy, ale i droższy, co najmniej kilkukrotnie.
VPS wcale nie musi byc duzo drozszy od zwyklego hostingu (platnego oczywiscie). Jesli chodzi o korzystna oferte, to ma ja aktualnie firma Statnetn ( http://www.statnet.pl/ ). Najtansza opcje mozna juz kupic u nich od 14zl/msc - a sprzetowo wypada to juz nawet niezle, spojrzcie:

VPS-1GB-SSD
14 zł / mc
brutto 17.22 zł
  • 1x2 GHz mocy CPU
  • 1 GB pamięci RAM
  • 10 GB powierzchni SSD
  • nielimitowany transfer
Mozna potestowac za darmo - daja mozliwosc zalozenia darmowego konta, aktywnego przez 10 dni.
(03-16-2017, 13:32)gabriell86 napisał(a): [ -> ]Jaki hosting wybrać dla strony firmowej? Czym kierować się przy wyborze?

Najbardziej odpowiedni będzie zwykły hosting współdzielony, płatny oczywiście. Myślę, że wystarczy taki w najmniejszym pakiecie, ale to już zależy od wielkości strony, ruchu itp. Sprawdź hosting od cal.pl - powinien się nadać, jest dość wydajny i stabilny, parametry ma niezłe, wszystko działa bez zarzutu.
Stron: 1 2