FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Własny basen w ogrodzie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy chcielibyście mieć swój własny basen w ogrodzie? Bo przyznam, że mnie bardzo spodobał się ten pomysł i już nawet zacząłem poszukiwania firmy, która mogłaby się zająć jego budową. Uważam, że taka budowa basenu ogrodowego to świetne rozwiązanie, ponieważ można z niego będzie korzystać kiedy tylko będzie się chciało. A Wym podoba się taki pomysł z basenem?
ja mam w domu basen, ale na stelażu, dla mnie to najlepsza alternatywa w upalne dni Smile
Ja bym chciała własny basen, ale o tym to jak na razie mogę pomarzyć. Może kiedyś w przyszłości.
Też mam basen na stelażu ale jak chyba każdy marzy mi się taki ogrodowy. Na razie musi wystarczyć taki, mam jeszcze do skompletowania narzędzia ogrodnicze a to też wymaga zachodu, ale nie ma wyjścia jeśli się chce żeby ogród wyglądał ładnie i był zadbany.
basen w ogrodzie to ogromne udogodnienie latem Smile
cudna sprawa, bardzo mi się mary, ale taki porządny duzy a nie byle oczko dla dzieciaków
Basen w ogrodzie to rewelacyjny pomysł szczególnie, że teraz mamy o wiele cieplejsze miesiące letnie. Warto mieć blisko siebie miejsce, w którym się ochłodzimy. Zacząłem nawet kopać miejsce na zbiornik w ogrodzie, ale ładowarka mi się zepsuła. Czy wiecie może gdzie zamówić części do ładowarek Volvo? Dobrze by było, by sklep był dobrze zaopatrzony i części szybko do mnie dotarły, bo sprzęt jest pożyczony.
Teraz są super baseny rozkładane
Jak dla mnie zbędny luksus, ale jeżeli ktoś chce mieć basen, to proszę bardzo, jak go na to stać, to będzie miał.