FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Zarabiaj na YouTube
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurs to ponad 5 godzin materiału wideo i audio, który pomoże początkującym i tym bardziej zaawansowanym twórcą osiągnąć sukces na portalu YouTube.

W kursie znajdują się zarówno lekcje dot. analityki, współpracy, konkretne przykłady jak i gdzie zarabiać. 

Kurs dedykowany zarówno do niewielkich firm, które chciałby osiągnąć sukces w video marketingu jak i do młodych osób, które szukają pomysłu na siebie.

Zapraszam na stronę: http://bit.ly/ZarabiajNaYouTube
Sama myślę od jakiegoś czasu o wrzucaniu moich filmików przyrodniczych na YT. Bardzo lubię filmować przyrodę i myślę, że nawet mi to wychodzi. Myślicie, że jest zapotrzebowanie na tego typu rzeczy? że ludzie będą to oglądać?
Czy ja wiem, mnie taka tematyka nie interesuje, więc nie wiem, czy jest na to zapotrzebowanie. Chociaż z drugiej strony nie takie głupoty ludzie wrzucają na YT i mają oglądalność, więc może warto po prostu spróbować.
Ciekawe kiedy Youtube upadnie. Przy obecnej ilości reklam powoli nie da się korzystać z tego serwisu