FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: oczyszczanie organizmu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
co o tym myślicie i jak się za to zabrać?
Trzeba powoli do tego się zabrać, a nie wszystko na raz. Ze swej strny polecam codziennie z rana wodę z wyciśniętą cytryna i miodem.
pijj duzo wody i smoothie z warzyw Smile
Dieta sokowa jest dobra jeśli chcemy się pozbyć toksyn, ale bardziej powinniśmy się zastanowić co jemy. Bo przecież przez większość naszego życia nie będziemy stosować diety sokowej.
Ja od siebie polecam zieloną herbatę. Mi zawsze pomaga oczyszczać organizm Smile
Zmiana nawyków żywieniowych to chyba podstawa! Ja teraz też piję rano wodę z cytryną. Trwa to juz drugi tydzień. Moim głównym pożywieniem są warzywa i chude mięso. Zobaczymy, co z tego będzie Smile
Ja niestety nie mogę praktykować cytryny i miodu, uczula mnie takie zestawienie, a to pewnie wina pestycydów. Od siebie mogę za to powiedzieć, że powinieneś stosować dietę opartą na sokach owocowo-warzywnych. To dopiero oczyszcza! Możesz w tym celu wykorzystać na przykład jakąś wyciskarkę, taką jak MUKE , która robi sok ze wszystkich znanych owoców i warzyw.
Jak dla mnie wystarczy dużo pić wody, żeby się oczyścić.
Może taka lewatywa dla oczyszczenia, jak cesarze rzymscy
Ja zastanawiam się nad jakimś skutecznym sposobem
Stron: 1 2