FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Bing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

gosc

Co sądzicie o Bingu. Ja osobiście wolę go od Google gdyż nie ma tam tyle reklam sponsorowanych
Może być, ale jest w nim sporo spamu. Google ma bardziej dopracowany algorytm. Mówiąc spam mam na myśli, że w topy wchodzą jakieś lipne katalogi stron czy coś.

W google też jest spam, ale lepiej sobie radzą ze stronkami.

Bing jest kilka lat za G - przynajmniej dla naszej wersji językowej - i minie trochę czasu zanim to się zmieni.

W Polsce nie ma świadomości istnienia innych wyszukiwarek i nikt też się nie oburza na monopolistyczną pozycje Google.
Niestety, w Pl ludzie nawet nie wiedzą, że są inne wyszukiwarki.
Google niby ma dopracowany algorytm, ale "duzi ciągle rządzą", tzn ci co mają potężne zaplecze by wpływać na wyniki.
Co ciekawe, niektórych rzeczy nie mogłem znaleźć przez G, ale znalazłem przez Bing.
Jak chce się pozyskać wejścia z PL to trzeba być w tych wyszukiwarkach z których korzystają Polacy Smile
(09-12-2021, 15:09)ForumReklamowe napisał(a): [ -> ]Jak chce się pozyskać wejścia z PL to trzeba być w tych wyszukiwarkach z których korzystają Polacy Smile
Bing jest obecnie drugą wyszukiwarką w PL ale to tylko ok. 3% korzystających z sieci na chwilę obecną. Póki co Google nie ma konkurencji.
(11-20-2021, 23:53)Watchdog napisał(a): [ -> ]
(09-12-2021, 15:09)ForumReklamowe napisał(a): [ -> ]Jak chce się pozyskać wejścia z PL to trzeba być w tych wyszukiwarkach z których korzystają Polacy Smile
Bing jest obecnie drugą wyszukiwarką w PL ale to tylko ok. 3% korzystających z sieci na chwilę obecną. Póki co Google nie ma konkurencji.

Zgadza się, generalnie trochę ponad 3%, ale jeśli spojrzymy tylko pod kątem tylko desktopów (laptopy, PC), to mają prawie 8% udziału w polskim rynku:

[Obrazek: b9f5e99302a09cc0e38e06cfed5dab090a9f8d5d...dc4ee93a37]

Także jeśli ktoś nie celuje w mobline, to nie jest już tak mało Wink