FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Japonskie poczucie humoru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiecie co sądzę? że nie ma nic lepszego niz zajadanie sushi i popijanie sake przy dobrych japońskich filmach , ale czytanie japońskich kawałów też jest ekstra. Znacie jakies? Z checia poczytam coś nowegoSmile.
Mają specyficzne poczucie humoru, widoczne zwłaszcza w ich turniejach Smile
Albo w reklamach, takich jak ta
Japonia. Po prostu. Jedno słowo wystarczy by opisać to co myślę. Właściwie chyba każdemu Japonia kojarzy się ze skrajną dziwnością.
Mam podobnie. Całkowita odmienność kulturowa Big Grin nie zapomnę do tej pory ja za dzieciaka siedziałem przed eurosport i oglądałem jakiś japoński teleturniej coś w stylu Wipeout, masakra jakaś Big Grin
My tego nie rozumiemy bo to zbyt odległe kulturowo ale oni też pewnie naszego humoru nie rozumieją...
Fryzury w Japonii :Tongue

 [Obrazek: image.jpg]
Można powiedzieć, że Japonia to inny stan humoru ich się nigdy nie ogarnie.
Wlasnie tak mnie zastanowilo, ze nawet nie wiem jaki japonczycy mają humor Big Grin
Ja też nie mam pojęcia ;D to znaczy wiem ze lubią słodkie i dziwne rzeczy a w telewizji obśmiewają w dosyć obrzydliwy sposób tematy tabu zwiazane z ludzkim ciałem, ale czy opowiadają sobie dowcipy tak jak my? Ot pytanie.
Ja do niedawna nie mogłem się jakoś przekonac do sushi ale jak kolega mnie zabrał jakiś czas temu i w końcu spróbowałem to bardzo mi zasmakowało Big Grin
Stron: 1 2