FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Google
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaka alternatywa dla google? Smile ASK? mi jakoś nie pasuje :/ Co polecacie? Czym szukacie?
Może to nie będzie konkurencja, ale doskonałe uzupełnienie. mam na myśli nową aplikację na Android, iOS, Windows Phone, Windows 8, wydaną przez serwis Firmy.net . To mobilna wyszukiwarka firm, która dzięki geolokacji pozwala na wyszukiwanie potrzebnych firm w określonym miejscu. Jedziesz gdzieś w nieznane miejsce w Polsce i zawsze znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne. Wyszukuje się po nazwie produktu czy usługi bez konieczności znania nazwy firmy. Można też wyszukać firmę najwyżej ocenianą w okolicy, bo firmy w serwisie Firmy.net zbierają oceny klientów. Baza jest aktualizowana i nie ma w niej firm - widm jak to często bywa w różnych katalogach firm. Aplikację można pobrać za darmo ze strony: http://www.firmy.net/aplikacja.html
Moim zdaniem najlepszą alternatywą jest teraz Bing.
Strona ostatnio się nieco rozbudowała, ładny design i ogólnie trafne wyniki Smile
Ja i tak wolę z google Smile

gosc

Google to jeżeli nie zmieni polityki to panie kwestia czasu jednak jak na razie jest najbardziej popularne
Póki co google świetnie sobie radzi jednak nie wszędzie jest dominującą wyszukiwarką. W IT może wszystko się zmienić i może za kilkanaście lat nie będziemy o nim pamiętać Smile
(03-19-2014, 16:49)Muszę zerknąć na ten Bing :) napisał(a): [ -> ]luxus98Moim zdaniem najlepszą alternatywą jest teraz Bing.
Strona ostatnio się nieco rozbudowała, ładny design i ogólnie trafne wyniki Smile
Ja i tak wolę z google Smile
a może trzy w jednej Wink http://looky.pl tak kiedyś zanalazłem
Chyba jedyną alternatywą obecnie jest Bing, ale i tak to alternatywa z góra paro procentowym udziałem w rynku. O dziwo, testowo sobie porównałem jak wygląda pozycjonowanie różnych stron w google a jak w Bing, i częściowo wyniki się pokrywają.
Nie ma to jak google Big Grin
szczerze mówiąc próbowałam korzystać z wielu wyszukiwarek, ale jakoś żadna nie zadowalała mnie w 100% :/ korzystam zatem z kilku, w zależności od potrzeb
Stron: 1 2