FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czy kupujecie przez internet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
No właśnie drodzy użytkownicy, kupujecie przez internet? Gdzie najczęściej jak już?
Zapraszam do dyskusji na ten temat!
Najczęściej kupuje na Allegro,chociaż pomału przekonuje się również do sklepów internetowych. Od dość dawna tylko przez internet kupuje bilety lotnicze - mój ulubiony serwis loty do gruzji

gosc

allegro owszem ale jest pełno stron internetowych na których możemy coś kupić całkiem bezpiecznie
Niedawno na stronie Lombard Warszawa przypadkowo odkryłam odnośnik do Allegro można tam kupić fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach.
Ja osobiście bardzo często zamawiam przez internet. W tym sklepie są na przykład świetne koszulki muzyczne - wielokrotnie kupowałam tam ubrania i wszystko bardzo wysokiej jakości i świetnie się nosi Wink
Ja przez internet kupuję leki i jakieś 2 razy kupiłam przez internet książki. Ubrań ani butów w taki sposób nie nabywałam, jeśli chodzi o tego typu artykuły, to wolę tradycyjne metody kupowania.
Cóż, jeśli już robię zakupy w sieci, to przez internet najczęściej kupuję używane rzeczy, nowe jednak częściej nabywam w sklepach stacjonarnych :-)
celinka, ja mam w zasadzie tak samo. W internecie szukam okazji, a te często równe są rzeczom mniej lub bardziej używanym, choć czasami i te nowe można kupić tu taniej.
Bo na takich portalach często nowe rzeczy wystawiane są jako używane, gdyż ktoś np. przetrzymywał daną rzecz w domu kilka miesięcy, choć wcale jej nie używał Big Grin
a kupujemy, kupujemy Wink praktycznie zawsze na portalu allegro.pl
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28