FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Ranking kont studenckich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jesteś studentem i szukasz konta bankowego z małymi opłatami albo najlepiej bez żadnych opłat? Zajrzyj na Konta studenckie ranking i wybierz coś dla siebie.
Oferty banków tak szybko się zmieniają, iż ciężko wskazać które konto jest najlepsze.
Przy wyborze trzeba pomyśleć do czego je wykorzystujemy i w jaki sposób.
Kto tworzy takie rankingi?
Pewnie to są rankingi płatne, firma płaci i jest na pierwszym miejscu , tak jest zawsze.
rankingi szybko sie zmieniają
Aktualnie chyba Nest Konto jest najlepsze.
ja mam w mbank i jestem zadowolona ale jest tyle tych kont, żeby wybrać najlepsze do siebie konto pogadać z tymi przedstawicielami osobiście
Moim zdaniem nie ma większego sensu szukanie rachunków, które są dedykowane określonym grupom społecznym.  Cool
Należy przyjrzeć się ofertom i wybrać najlepszą dla siebie. Zawracając uwagę na wiele parametrów. Takich, jak choćby wysokość opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. Na blogu finansowym https://opinierum.pl/ widziałem ostatnio dobre zestawienie kilku rachunków bankowych. Zawierające także tabele prowizji i sposoby na ich uniknięcie. Nie jest tajemnicą, że wiele banków pozwala na takie manewry bardziej świadomym klientom, którzy są w stanie zmienić rachunek na tańszy i przestać przepłacać za ror. Tego typu blogi i strony finansowe są nieocenionym źródłem wiedzy dla mnie i innych potencjalnych klientów.  Smile
To dobry pomysł porównać takie konta sami się wybierze, te najlepsze Smile
Stron: 1 2