FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Wymarzone mieszkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Witam. Czy Waszym zdaniem lepiej jest zainwestować w mieszkanie w bloku czy też wybudować własny dom? Zastanawiam się ponieważ w najbliższym czasie będę musiał stanąć przed takim poważnym wyborem.
Generalnie znalazłem ciekawe projekty domów dla młodych ludzi na stronie: http://www.dobredomy.pl/projekty/mieszkanie-dla-mlodych i zastanawiam się czy nie skorzystać z jednego z nich Wink
Myślicie, że warto?Smile
Jeśli stać Cię na zakup ziemi i budowę oraz wykończenie domu to nawet się nie zastanawiaj! Dom jest dużo lepszym rozwiązaniem niż mieszkanie - chyba, że ktoś jest mieszczuchem i musi żyć w centrum dużego miasta, żeby się dobrze czuć ;-) Ja mieszkam w starym domu i żeby zamienić go na dom z naszych marzeń, robimy właśnie wielki (i kosztowny Tongue) remont, na pierwszy ogień idzie kuchnia, później łazienka i salon, a reszta to już w bliżej nieokreślonej przyszłości ;-)
Polecam firmę Docieplenia budynków - www.docieplenia.pl, oferującą profesjonalne docieplenia budynków. Wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny.
Zależy co kto lubi. Ja wolałabym chyba własny dom, choć niekoniecznie do budowy. Mógłby już stać.
Na pewno przydać się może aranżacja i remont mieszkania. Zajmuje się tym np. Deconova na Jana Kazimierza 28, Warszawa. Mają ciekawe projekty wnętrz.
Remont na pewno, aranżacją wolałabym się chyba zająć sama. To jednak spory koszt.

gosc

Gdybym miała możliwość wybrałabym dom. Oczywiście marzyłby mi się taki według własnego projektu ale gotowym też bym nie pogardziła.
Ja też nie pogardziłabym gotowym domem, ale fajnie jednak, żeby był on nowy.
Zdecydowanie dom. Koszty większe ale satysfakcja z posiadania własnego kawałka na ziemi bezcenna
Też jestem tego zdania. Mam nadzieję, że kiedyś się tego domu doczekam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10