FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czy w mieszkaniu warto zrobić wbudowaną szafę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zastanawiam się nad wydzieleniem osobnego pokoju na garderobę a wbudowaniem osobnej szafy. Znalazłem bardzo ciekawą ofertę : szafy na wymiar warszawa i chyba się skuszę Wink
Dzień dobry wszystkim

jestem w trakcie urządzania własnego m3.
Szukam na forach rożnych informacji na temat aranżacji wnętrz.
Tym razem interesuje mnie temat - szafa z zabudowa. Szukam nowoczesnej, funkcjonalnej, wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Uważam, że w tego typu szafie mozna sobie swietnie posegregowac rzeczy, wystarczy kupic jakieś kartony bądz torby papierowe .
A macie jakies namiary na Warszawe???
Jeśli poszukujecie inspiracji, polecam Wam tę stronę z poradami - http://www.deconova.pl/porady.php
H00bert, świetna stronka. Też poszukuję jakichś praktycznych rozwiązań aranżacyjnych i już wypatrzyłam tutaj kilka naprawdę interesujących rad. A co do szafy to zabudowana jest chyba najlepszym pomysłem. Z drugiej strony, jeżeli możesz wydzielić osobną przestrzeń na garderobę, ale nie kosztem powierzchni innych pomieszczeń, to ja bym, wybrała garderobę. Chyba każda kobieta chciałaby taką miećSmile
Faktycznie stronka świetna. Jest sporo inspiracji i to takich nawet w moim stylu.
Tak w sumie...to jaka jest różnica pomiędzy normalną szafą, a tą wbudowaną? Pojemność? Zajmowane miejsce? Pytam bo nie za bardzo orientuję się w takich rzeczach, a za niedługo czeka mnie remont mieszkania i już grzebię na homebook.pl w poszukiwaniu mebli. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś w białym kolorze, bo chcę postawić na urządzenie pomieszczeń w romantycznym stylu.
Wbudowanej szafy nie można potem przenieść. Nie da się jej sensownie przemeblować, to drogi i jak dla mnie bezsensowny gadżet.



____________________________________________
Tutaj znajdziesz sprawdzone opinie ing jako banku i ubezpieczyciela.
A ja myślę, że czasami ma to spory sens i mam dwie takie szafy u siebie w mieszkaniu.
ja tez takie mamSmile fajnie sie komponuja i wyglądaja eleganckoSmile jestem zaSmile
To jest bardzo wygodne rozwiązanie . nigdie nie wystaje , nie przeszkadza.
Stron: 1 2 3