FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czym się interesujecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Witam
Jakie są Wasze zainteresowania? Chętnie bym o tym poczytał Wink
Czym się interesuje? głównie Historią 1939-1945 ale też kulturystyką oraz sportemWink



____________________________________________________________________________________________________
Schody Katowice wybieraj i instaluj.
informatyka, fotografia, pszczelarstwo, biznes... Takie zwyczajne zainteresowania. Wink
nooo co jak co ale pszczelarstwo nie jest zwyczajnym hobby / zainteresowaniem
Ja interesuję się komputerami, chemią i jeszcze kilkoma różnymi rzeczami Wink
Interesuje się fotografią, robię amatorsko dużo zdjęć, w najbliższym czasie mam zamiar zapisać się na warsztaty fotograficzne aby wiedzieć więcej.
Lubię bawić się w chemika Smile Materiały wybuchowe, coś w tym kierunku. Wulkany, eksperymenty w laboratorium lubię Smile

gosc

ja kiedyś kręciłem teledyski i interesuje się również fotografią i podkładaniem muzyki do sytuacji
Ja w ostatnim czasie bardzo często projektuję takie foldery - wielu moich znajomych jest aktualnie na etapie rozwijania swojego pierwszego biznesu i tym sposobem im w tym pomagam Wink
Głównie sport, a mianowicie piłka nożna i siatkówka. Oprócz tego komputery i amatorsko gotowanie dla rodziny Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15